مشـاوره رايگــان : 3737955 - 0930
  • وی پی اس

    cubeRandom

  • وی پی اس

    block

  • وی پی اس

    cubeRandom

  • هاست,خرید هاست,فروش هاست,وب هاست,هاست ارزان,سرور مجازی,خرید سرورمجازی,خرید وی پی اس,وی پی اس,خرید vps

هاست,خرید هاست,فروش هاست,وب هاست,هاست ارزان,سرور مجازی,خرید سرورمجازی,خرید وی پی اس,وی پی اس,خرید vpsهاست,خرید هاست,فروش هاست,وب هاست,هاست ارزان,سرور مجازی,خرید سرورمجازی,خرید وی پی اس,وی پی اس,خرید vps

سرور مجازی

farswebhost در صورتی که نیازهای شما با منابع اشتراکی رفع نمیشود وقت آن رسیده که با استفاده از سرویسهای سرور مجازی فارس وب هاست از منابع کاملآ اختصاصی برخوردار شوید . فارس وب هاست با استفاده از فناوری Vmware Exsi و با بهره گیری از سخت افزارهای قدرتمند و پیشرفته ، حافظه و فضای هارد را بصورت اختصاصی ارائه میکند‫.
پلن یک
28 هزار تومان
ماهانه
پلن سه
56 هزار تومان
ماهانه
پلن پنج
84 هزار تومان
ماهانه

توضیحات سرور

نکته: پشتيباني فني شامل موارد زير مي گردد: کنترل پنل های قابل نصب: هزینه های سرویسهای اضافی: پشتیبانی زمانی:

مزایای استفاده از سرویس VPS :

دسترسی کامل به Root یا Administrator سرور بدین معناست که شما تمام محیط هاست خود را تحت کنترل خود دارید. شما قابلیت تغییر هر بخش سرور مجازی خود را خواهید داشت تا سرویس و یا نرم افزار تحت وب سایت شما، متناسب با نیازهای فنی تان سازگار شود. به عنوان مثال با استفاده از سرور مجازی امکان نصب فایروال و یا نصب سیستم IDS اختصاصی، پیاده سازی سیاست های امنیتی خاص شما و حتی راه اندازی سیستم عامل مورد نظر خودتان را دارا می باشید. با استفاده از سرور مجازی تنها سایت شما بر روی سیستم عامل سرور شما قرار می گیرد و دیگر نگران هک شدن سایت خود توسط نفوذ هکرها به دیگر سایت های هاست شده بر روی سرور نیستید.